KALENDARZ WYDARZEŃ 2020

Card image cap
01.05 - 31.08 Ligi żeglarskie

Wyniki
Card image cap
02.05 Wiosenne prace bosmańskie

godzina 10:00

Card image cap
09.05 Wiosenne prace bosmańskie

godzina 10:00

Card image cap
16.05 Regaty Gmin PPEM

godzina 08:00

Card image cap
16.05 X - lecie Yacht Club Rewa

godzina 11:00

Otwarcie Sezonu 2019
Otwarcie Sezonu 2019
Card image cap
17.05 VI Akademickie Mistrzostwa Pomorza

godzina 09:00

Relacja 2019
Card image cap
24.05 Regaty Elfeko

godzina 09:00

Relacja 2019
Card image cap
29.05 Egzamin na patent sternika motorowodnego

godzina 15:00

Card image cap
29.05 - 04.06 Zgrupowanie treningowe klasy Nautica 450

Card image cap
30-31.05 IV Regaty Pol-Mare

Relacja 2019
Card image cap
05-07.06 III Investa Cup - Puchar Polski w klasie Nautica 450

Relacja 2019

Card image cap
05-07.06 IV Regaty Hilti

Relacja 2019 cz. I
Relacja 2019 cz. II
Card image cap
16.06 VII Szkolne Regaty Gminy Kosakowo

godzina 10:00

Relacja 2019
Card image cap
19.06 III Shipco Transport Regatta

godzina 15:00

Relacja 2019
Card image cap
19 - 21.06 Międzynarodowe Mistrzostwa Polski kl. Vaurien

Relacja 2019 cz. I
Relacja 2019 cz. II
Relacja 2019 cz. III
Wyniki 2019
Card image cap
26.06 Egzamin na patent żeglarza jachtowego

godzina 15:00

Card image cap
28.06 IX Regaty o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy Kosakowo

godzina 09:00

Relacja 2019
Card image cap
29.06 - 03.07 Wakacyjna Półkolonia Żeglarska I

Zajęcia z dziećmi 2019
Card image cap
29.06 - 31.08 Liga Juniorów

Relacja 2019
Card image cap
05.07 XII Regaty o Puchar Wójta Gminy Kosakowo

godzina 09:00

Relacja 2019
Card image cap
06.07 - 10.07 Wakacyjna Półkolonia Żeglarska II

Card image cap
12.07 VIII Memoriał Teresy Remiszewskiej

godzina 09:00

Relacja 2019
Card image cap
13.07 - 17.07 Wakacyjna Półkolonia Żeglarska III

Card image cap
20.07 - 24.07 Wakacyjna Półkolonia Żeglarska IV

Card image cap
27.07 - 31.07 Wakacyjna Półkolonia Żeglarska V

Card image cap
03.08 - 07.08 Wakacyjna Półkolonia Żeglarska VI

Card image cap
08.08 Mistrzostwa Gminy Kosakowo kl Puck

godzina 09:00

Relacja 2019
Card image cap
9.08 III Memoriał Bohdana Berggrüna

godzina 09:00

Relacja 2019

Card image cap
10.08 - 14.08 Wakacyjna Półkolonia Żeglarska VII

Card image cap
14.08 Festyn Żeglarski Mechelinki

godzina 16:00

Relacja 2019
Card image cap
16.08 IX Memoriał Wandy i Bogdana Kamieńskich

godzina 09:00

Relacja 2019
Card image cap
17.08 - 21.08 Wakacyjna Półkolonia Żeglarska VIII

Card image cap
22.08 - 23.09 Kurs na patent sternika motorowodnego

Card image cap
24.08 - 28.08 Wakacyjna Półkolonia Żeglarska IX

Card image cap
28.08 - 30.08 IV Puchar Yacht Clubu Rewa - Puchar Polski w klasie Finn

Relacja 2019
Card image cap
05-06.09 IX Memoriał Andrzeja Reymana

Relacja 2019
Card image cap
11-13.09 IV Regaty Mostowców

Relacja 2019
Film 2019
Card image cap
19.09 Regaty Kapitanów Żaglowców o Puchar UMG

godzina 09:00

Card image cap
25.09 Egzamin na patent sternika motorowodnego

godzina 15:00

Card image cap
26.09 II Regaty TATA CUP

godzina 09:00

Card image cap
02.10 Regaty Mastpol

godzina 15:00

MASTPOL producent wysokiej jakości okuć jachtowych oraz szerokiej gamy wyrobów ze stali nierdzewnej i aluminium

Relacja 2019
Card image cap
03.10 Jesienne prace bosmańskie

godzina 10:00

Card image cap
04.10 Jesienne prace bosmańskie

godzina 10:00

Card image cap
10.10 Jesienne prace bosmańskie

godzina 10:00

Card image cap
18.10 Uroczyste Zakończenie Sezonu Żeglarskiego

godzina 18:00

Relacja 2019
Film 2019
Card image cap
24.10 Jesienne prace bosmańskie

godzina 10:00

Copyright © 2020 Yacht Club Rewa
Polityka prywatności