Aktualności

Ruszyły zapisy na kursy!

Zapraszamy do udziału w kursach na stopnie żeglarza jachtowego i sternika motorowodnego! ▶️ Zapisy na kurs płatny już wystartowały ‼️  ▶️ Zapisy na kurs bezpłatny ruszają w poniedziałek (22.04.2024) o godzinie 18:00 ???? Szczegóły i zapisy w zakładce KURSY: Przejdź teraz Podziel się tym artykułem:

CZYTAJ DALEJ »

Zimowy Rejs Trzech Króli

Nowy rok, nowe wyzwania, nowe możliwości… Zaczynamy z przytupem, bo już 6 stycznia o godz. 12:00 spotykamy się w naszym klubie przy gorącej zimowej herbatce, by pogadać, co chcielibyśmy robić razem w tym kolejnym roku. Wszystkie nowe i stare pomysły mile widziane. Przyjdź, nawet jak nie masz żadnego pomysłu, by

CZYTAJ DALEJ »

Praca szuka człowieka!

Yacht Club Rewa poszukuje osoby do współpracy (freelancera) na stanowisku: Ekspert ds. współpracy z biznesem. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą: OFERTA WSPÓŁPRACY Podziel się tym artykułem:

CZYTAJ DALEJ »

Rejs do Chałup odwołany!

W niedzielę 6.08.2023 prognozowane są burze i deszcze. Żegluga w takich warunkach nie jest ani przyjemna, ani bezpieczna. Z wielkim żalem, zmuszeni jesteśmy odwołać wspólną wycieczkę na półwysep. Podziel się tym artykułem:

CZYTAJ DALEJ »