Mistrzostwa Polski Klasy Puck

V Mistrzostwa Polski Klasy Puck 

 

 miejsce nr łodzi  sternik   R1  R2  R3  R4  R5  R6  R7  R8  R9  total netto
54  Marcin Styborski  1.0 1.0 3.0 1.0 (5.0) 2.0 1.0 3.0 (16.0) 33.0 12.0
37  Jacek Ludwiczak  2.0 2.0 1.0 2.0 3.0 3.0 2.0 (7.0) (4.0) 26.0 15.0
16  Maciej Angielczyk  4 .0 3.0 2.0 4.0 2.0 (6.0) 6.0 (9.0) 5.0 41.0 26.0
4 10 Jacek Tracz 6.0 5.0 (9.0) (8.0) 7.0 7.0 3.0 1.0 3.0 49.0 32.0
5 1 Michał Wąworek (11.0) 8.0 8.0 3.0 1.0 1.0 (11.0) 6.0 8.0 57.0 35.0
6 56 Michał Gajda (10.0) 6.0 4.0 5.0 (14.0) 8.0 5.0 2.0 10.0 64.0 40.0
7 39 Katarzyna Michalewska 7.0 4.0 5.0 (15.0) 9.0 9.0 8.0 4.0 (12.0) 73.0 46.0
8 5 Andrzej Hoszko (15.0) 7.0 15.0 9.0 4.0 4.0 7.0 8.0 (18.0) 87.0 54.0
9 8 Michał Krasodomski 8.0 11.0 6.0 7.0 6.0 13.0 4.0 (21.0) (17.0) 93.0 55.0
10 11 Jerzy Filipowicz 3.0 (18.0) 7.0 6.0 17.0 (18.0) 14.0 15.0 2.0 100.0 64.0
11 42 Jędrzej Charłampowicz 5.0 10.0 (12.0) (12.0) 10.0 10.0 12.0 11.0 7.0 89.0 65.0
12 2 Krzysztof Kostrzewski 13.0 13.0 13.0 10.0 11.0 (17.0) 10.0 (16.0) 9.0 112.0 79.0
13 35 Michał Krużycki 12.0 12.0 10.0 (21.0) 8.0 14.0 (20.0) 12.0 15.0 124.0 83.0
14 14 Marcin Skolimowski (24.0) 19.0 20.0 17.0 13.0 5.0 (24.0) 19.0 1.0 142.0 94.0
15 58 Sławomir Kuźmicki 21.0 (32.0 OCS) 11.0 11.0 19.0 11.0 18.0 5.0 (24.0) 152.0 96.0
16 9 Wojciech Balsewicz (18.0) 17.0 (23.0) 16.0 12.0 16.0 13.0 17.0 6.0 138.0 97.0
17 4 Marek Budzisz 16.0 15.0 14.0 (24.0) 20.0 19.0 9.0 13.0 (21.0) 151.0 106.0
18 31 Tomasz Gumiński 19.0 20.0 (25.0) (26.0) 25.0 12.0 16.0 10.0 14.0 167.0 116.0
19 33 Andrzej Trella 20.0 9.0 18.0 13.0 18.0 20.0 (28.0) (25.0) 19.0 170.0 117.0
20 7 Bogdan Kalwasiński (32.0 DNF) (25.0) 22.0 14.0 16.0 21.0 21.0 18.0 11.0 180.0 123.0
21 34 Jacek Misiąg (26.0) (27.0) 16.0 18.0 15.0 23.0 23.0 14.0 20.0 182.0 129.0
22 PI03 Łukasz Małek 23.0 14.0 19.0 20.0 (24.0) (25.0) 19.0 20.0 22.0 186.0 137.0
23 55 Piotr Aschenbrenner 9.0 16.0 (32.0 OCS) 22.0 29.0 26.0 15.0 (32.0 OCS) 23.0 204.0 140.0
24 13 Andrzej Gotowt (32.0 DNF) (29.0) 28.0 28.0 23.0 15.0 17.0 23.0 13.0 208.0 147.0
25 PI04 Sławomir Rudnicki 17.0 23.0 17.0 19.0 22.0 (27.0) 26.0 24.0 (27.0) 202.0 148.0
26 52 Wojciech Gackowski 22.0 22.0 21.0 23.0 26.0 24.0 22.0 (32.0 DNF) (32.0 DNC) 224.0 160.0
27 36 Wojciech Gajzler 14.0 24.0 26.0 25.0 21.0 (29.0) 27.0 27.0 (29.0) 222.0 164.0
28 PI01 Paweł Kawalec 25.0 21.0 24.0 (27.0) 27.0 (28.0) 25.0 22.0 26.0 225.0 170.0
29 12 Czesław Perlicki 27.0 28 (29.0) (30.0) 28.0 22.0 29.0 26.0 25.0 244.0 185.0
30 41 Marlena Kurszewska 28.0 26 27 29.0 (30.0) 30.0 (32.0 DNF) 28.0 28.0 258.0 196.0
31 3 Alina Szulist (32.0 DNF) (32 DNF) 32 OCS 32 DNF 31.0 32.0 DNF 32.0 DNF 32.0 DNF 32.0 DNF 287.0 223.0

 


 

IV Mistrzostwa Polski Klasy Puck 

miejsce nr łodzi sternik R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 total netto
1 PI1 Krzysztof Stromski 1,0 4,0 1,0 2,0 1,0 7,0 7,0 23,0 16,0
2 20 Artur Piernicki 2,0 1,0 2,0 1,0 2,0 9,0 8,0 25,0 16,0
3 37 Jacek Ludwiczak 3,0 2,0 4,0 5,0 3,0 8,0 2,0 27,0 19,0
4 7 Krzysztof Kostrzewski 4,0 3,0 6,0 8,0 5,0 1,0 3,0 30,0 22,0
5 12 Piotr Aschenbrenner 13,0 11,0 3,0 6,0 8,0 16,0 1,0 58,0 42,0
6 52 Jedrzej Charlampowicz 8,0 14,0 5,0 9,0 4,0 11,0 6,0 57,0 43,0
7 42 Michał Gajda 6,0 6,0 7,0 13,0 44,0 OCS 5,0 12,0 93,0 49,0
8 24 Jacek Tracz 12,0 10,0 9,0 4,0 10,0 10,0 44,0 OCS 99,0 55,0
9 P10 Marcin Styborski 10,0 7,0 8,0 16,0 6,0 20,0 10,0 77,0 57,0
10 55 Piotr Ślesicki 15,0 13,0 12,0 15,0 9,0 2,0 9,0 75,0 60,0
11 4 Robert Kresło 17,0 5,0 13,0 3,0 13,0 12,0 22,0 85,0 63,0
12 10 Michał Wąworek 7,0 16,0 14,0 10,0 15,0 3,0 14,0 79,0 63,0
13 P4 Ada Osińska 9,0 9,0 10,0 11,0 12,0 18,0 44,0 OCS 113,0 69,0
14 9 Ryszard Kwiatkowski 11,0 12,0 27,0 14,0 7,0 44,0 DNF 4,0 119,0 75,0
15 6 Andrzej Hoszko 5,0 8,0 44,0 DSQ 7,0 11,0 4,0 44,0 OCS 123,0 79,0
16 19 Jacek Zyskowski 14,0 20,0 19,0 17,0 24,0 6,0 18,0 118,0 94,0
17 P2 Wojciech Balsewicz 16,0 17,0 16,0 19,0 18,0 44,0 DNF 11,0 141,0 97,0
18 23 Michał Krużycki 21,0 15,0 15,0 23,0 14,0 19,0 15,0 122,0 99,0
19 25 Paweł Kawalec 24,0 30,0 11,0 18,0 26,0 15,0 17,0 141,0 111,0
20 3 Andrzej Trella 18,0 21,0 20,0 26,0 16,0 44,0 DNF 13,0 158,0 114,0
21 21 Wojciech Gajzler 20,0 26,0 26,0 27,0 17,0 44,0 DNF 5,0 165,0 121,0
22 57 Wojciech Gackowski 27,0 19,0 17,0 12,0 23,0 44,0 DNF 25,0 167,0 123,0
23 P1 Bartosz Skelnik 22,0 18,0 18,0 22,0 44,0 DNF 44,0 DNF 16,0 184,0 140,0
24 11 Tomasz Balcerowski 29,0 29,0 29,0 20,0 19,0 44,0 DNF 24,0 194,0 150,0
25 58 Marcin Dutkiewicz 44,0 DNF 28,0 32,0 32,0 22,0 13,0 26,0 197,0 153,0
26 2 Sławomir Dunst 26,0 25,0 23,0 25,0 25,0 44,0 DNF 44,0 DNF 212,0 168,0
27 PI4 Czesław Perlicki 25,0 44,0 DNF 24,0 34,0 44,0 DNF 14,0 28,0 213,0 169,0
28 PI2 Artur Wacewicz 30,0 23,0 28,0 24,0 44,0 DNF 44,0 DNF 20,0 213,0 169,0
29 P9 Jacek Woźniak 19,0 22,0 21,0 21,0 44,0 DNF 44,0 DNF 44,0 DNF 215,0 171,0
30 P7 Jerzy Filipowicz 44,0 DNF 44,0 DNF 36,0 44,0 DNF 20,0 17,0 23,0 228,0 184,0
31 8 Radosław Milewski 28,0 32,0 31,0 35,0 44,0 DNF 44,0 DNF 21,0 235,0 191,0
32 59 Piotr Kuźba 23,0 31,0 22,0 31,0 44,0 DNF 44,0 DNF 44,0 DNF 239,0 195,0
33 P3 Sławomir Rudnicki 32,0 27,0 25,0 28,0 44,0 DNF 44,0 DNF 44,0 DNF 244,0 200,0
34 14 Mariusz Brodowski 31,0 44,0 DNF 33,0 29,0 21,0 44,0 DNF 44,0 DNF 246,0 202,0
35 28 Jacek Kray 44 DNF 44 DNF 30,0 33,0 44,0 DNF 44,0 DNF 19,0 258,0 214,0
36 PI5 Jacek Kosiński 44 DNF 44 DNF 35,0 30,0 44,0 DNF 44,0 DNF 44,0 DNF 285,0 241,0
37 P6 Iwo Dettlaff 44 DNF 24,0 44 DNF 44 DNF 44 DNF 44 DNF 44 DNF 288,0 244,0
38 P8 Marlena Kuszewska 44 DNF 44 DNF 44 DNF 44 DNF 44 DNF 44 DNF 27,0 291,0 247,0
39 0 Henryk Jeka 44 DNF 44 DNF 34,0 44 DNF 44 DNF 44 DNF 44 DNF 298,0 254,0
40 1 Sławomir Julke 44 DNF 44 DNF 44 DNF 44 DNF 44 DNF 44 DNF 44 DNF 308,0 264,0
40 38 Zbigniew Gajewski 44 DNF 44 DNF 44 DNF 44 DNF 44 DNF 44 DNF 44 DNF 308,0 264,0
40 34 Jarosław Muszalski 44 DNF 44 DNF 44 DNF 44 DNF 44 DNF 44 DNF 44 DNF 308,0 264,0
40 P5 Dariusz Tarnowski 44 DNF 44 DNF 44 DNF 44 DNF 44 DNF 44 DNF 44 DNF 308,0 264,0

 

 


 

23 i 24 sierpnia 2014 miały miejsce II Mistrzostwa Polski Klasy Puck. Zwycięzcą został Marcin Styborski z załogą.

 

Wyniki

  miejsce  
sternik  liczba punktów 
 numer boczny 
1  Marcin Styborski         10 34
2  Jacek Tracz 34 K
3  Artur Piernicki 38 37
4  Ryszard Kwiatkowski 46 33
5  Michał Gajda 47 42
6  Jacek Ludwiczak 48 25
7  Krzysztof Stromski 49 6
8  Andrzej Hoszko 52 20
9  Kasia Michalewska 53 3
10  Jakub Sobala 53 A
11  Jerzy Filipowicz 54 O
12  Jacek Misiąg 57 23
13  Kamil Ortyl 61 32
4  Piotr Czyż 70 22
15  Adam Lezner 73 1
16  Ada Osińska 74 18
17  Wojciech Balsewicz 81 24
18  Artur Siwik 85 9
19  Marek Budzisz 87 36
20  Krzysztof Kostrzewski 89 12
21  Wojciech Gajzler 100 10
22  Sławomir Rudnicki 108 19
23  Marcin Skolimowski 122 11
24  Rafał Karczmarczyk

145

14
25  Tomasz Balcerowski 148 13
26  Jerzy Drożdż 154 27

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tabela mety

miejsce

bieg1

bieg2

bieg3

bieg4

bieg5

bieg6

bieg7

1

34

34

37

O

34

42

3

2

37

1

6

34

A

34

K

3

1

33

34

37

42

20

33

4

25

32

K

24

O

25

32

5

24

O

22

6

23

K

23

6

3

20

20

A

K

37

6

7

18

10

3

25

33

33

20

8

23

A

42

K

36

A

34

9

A

K

10

32

18

12

O

10

6

9

36

23

25

3

42

11

12

25

18

22

37

6

19

12

33

42

1

3

9

36

25

13

32

22

23

42

32

22

22

14

K

24

33

10

20

9

12

15

22

37

9

18

6

19

18

16

20

6

O

20

1

23

37

17

9

3

25

9

24

18

11

18

36

19

12

12

3

32

36

19

O

12

11

1

12

 

24

20

42

11

A

33

19

 

9

21

11

13

19

36

10

 

1

22

10

14

24

11

22

 

14

23

19

18

13

19

11

 

27

24

27

 

14

13

     

25

14

   

14

     

26

13

   

27

     
   

23 OCS

32 DNF

 

14 DNF

10 DNF

13 DSQ

   

36 OCS

27 DNF

 

27 DNF

11 DNF

10 OCS

   

27 OCS

   

13 DSQ

27 DNF

A DNS

           

14 DNF

 
           

24 DNF

 
           

O DNF

 
           

1 DNF

 
           

13 DSQ

 


 

 

 

W dniach 24-25 sierpnia 2013 w Pucku odbyły się I Mistrzostwa Polski Klasy Puck.

Zwyciężyła załoga Yacht Club Rewa: Krzysztof Stromski - sternik, Joanna Walczak, Kacper Frąckowiak.

 

Wyniki

  miejsce  
sternik  liczba punktów 
 numer boczny 
1  Krzysztof Stromski          YCR favicon 14 22
2  Bartosz Sawostjanik 24 11
3  Jacek Tracz 26 19
4  Maciej TwarowskiYCR favicon 27 16
5  Jacek LudwiczakYCR favicon 28 18
6  Andrzej RomanowskiYCR favicon 32 36
7  Andrzej HoszkoYCR favicon 41 32
8  Mirosław ZającYCR favicon 48 9
9  Marcin StyborskiYCR favicon 52 5
10  Jarosław Damaszke 57 3
11  Piotr Czyż 73 6
12  Ryszard Kwiatkowski 77 20
13  Tomasz TaborekYCR favicon 78 34
14  Wojciech Balsiewicz 79 4
15  Jerzy FilipowiczYCR favicon 83 37
16  Sławomir Niewiarowski 85 7
17  Jarek SiutaYCR favicon 97 30
18  Jakub Grabski 110 33
19  Jacek Reszczyński 125 15
20  Sławomir Rudnicki 129 23
21  Marek Falkowski 130 10
22  Krzysztof Mariański 131 24
23  Wojciech Opajdowski 134 8
24  Henryk Wojtkowiak 153 14
25  Andrzej Mikołajczyk 168 26

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

legenda:

YCR favicon - załoga Yacht Club REWA

 

 

Tabela mety

miejsce

bieg1

bieg2

bieg3

bieg4

bieg5

bieg6

bieg7

bieg8

bieg9

1

22

22

22

36

11

16

32

16

18

2

11

11

32

19

19

18

16

22

22

3

19

19

36

11

22

5

20

19

16

4

18

36

11

32

36

22

22

5

11

5

16

5

9

3

18

3

18

18

3

6

36

16

19

18

32

34

9

9

6

7

9

18

20

22

3

19

36

36

32

8

32

9

18

6

37

9

5

11

9

9

20

7

16

16

5

6

19

4

37

10

6

3

4

9

34

11

7

7

4

11

3

34

5

33

9

4

4

34

10

12

5

4

7

37

16

30

30

37

34

13

37

6

34

20

30

37

6

32

15

14

33

33

30

5

6

7

3

3

20

15

30

20

15

34

7

32

11

30

7

16

34

23

6

8

4

20

37

10

30

17

23

30

23

15

20

33

34

24

33

18

7

24

37

24

8

10

33

6

23

19

15

37

8

10

15

24

24

33

24

20

4

8

14

14

23

8

23

20

8

21

24

15

10

 

14

23

15

8

26

22

8

14

24

 

33

14

10

23

 

23

10

10

33

 

10

26

8

15

 

24

26

26

   

24

 

14

14

 

25

14

     

26

   

26

 

DNF

 

32 DSQ

26 DNF

26 DNF

 

15 DSQ

26 DNF

 

5 OCS

DNF

   

3 OCS

23 DNF

 

36 OCS

   

19 OCS

DNF

     

4 OCS

       

36 OCS

DNF

     

30 OCS

       

14 DNC

DNF

     

7 OCS

         

 

 

 

 

 

 

 

 

Zakończenie Sezonu Żeglarskiego 14.10.2017 16:00

 
LISTOPAD 2017
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30